APIE MUS

STUDIOHOME – tai interjero dizaino studija įsikūrusi Naujamiestyje, Vilniuje. Studija siūlo profesionalius interjero dizaino sprendimus tiek gyvenamosios, tiek visuomeninės paskirties patalpoms. Mūsų patyrusi komanda dirbo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl gali pasiūlyti išskirtinį dizainą, nestandartiškus sprendimus ir nepaprastas idėjas. Kiekvienam projektui skiriame ypatingą dėmesį, siekiame sukurti darnų interjerą, atsižvelgdami į pastato eksterjerą, pasiūlome naujausius technologinius sprendimus, užtikrinančius komfortą ir funkcionalumą, kuriame ne tik estetiškas, bet ir gyvas erdves, kuriose kiekvienas jaustųsi jaukiai ir harmoningai.

ĮKŪRĖJOS ISTORIJA

STUDIOHOME įkūrėja Elena Gaidelytė savo profesinį kelią pradėjo studijuodama Portugalijoje ir Lietuvoje. Įgijusi išsilavinimą, ji dirbo Kazachstane, kur tapo didelės INKarchitects komandos dalimi. Dirbdama su šia komanda, Elena sėkmingai prisidėjo prie HILTON viešbučio, kuris buvo EXPO 2017 teritorijos dalimi, įrengimo. Grįžusi į Lietuvą, Elena prisijungė prie HEIMA architektų komandos ir dirbo su įvairaus dydžio visuomeniniais ir gyvenamaisiais projektais. Įgyta patirtis ir sukauptos žinios paskatino Eleną pradėti savarankišką kelionę – 2023 metais ji įkūrė STUDIOHOME. Šiandien studija džiaugiasi galėdama pakviesti visus, kurie myli dizainą ir estetiką, apsilankyti ir pasimėgauti atvira diskusija apie mus supančias erdves.

PASLAUGOS

 

–    Interjero projektavimas;

–    3D vizualizacijų rengimas;

–    Autorinė projektų priežiūra;

–    Konsultacijos.

PARTNERIAI

STUDIOHOME salonas išsiskiria tuo, kad čia rasite ne tik mus, interjero dizaino specialistus, bet ir partnerius, siūlančius platų santechnikos, apšvietimo, naujų bei vintažinių baldų asortimentą. Tokiu būdu visi jūsų svajonių interjero elementai bus vienoje vietoje, o tai leis sutaupyti brangų laiką ir užtikrinti sklandų projekto įgyvendinimą.

Šviestuvai ir baldai

Vintažiniai baldai

Santechnika ir keramika